Landelijk Bestuur (LB)

Wat doet het Landelijk Bestuur?

Het Landelijk Bestuur (LB) is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van het CDJA. Dit houdt in dat hij de vereniging beheert, leidt en naar buiten toe vertegenwoordigt. Ook is hij verantwoordelijk voor bijvoorbeeld het uitvoeren van het politieke beleid en het organiseren van Algemene Ledenvergaderingen.

Kevin Klinkspoor

Voorzitter

Hij houdt zich bezig met:

  • Eindverantwoordelijk Landelijk Bestuur
  • Algemene beleidscoördinatie
  • Vertegenwoordiging naar CDA
  • Vertegenwoordiging naar media e.a.
  • Vertrouwenskwesties (HRM)
  • Verenigingsraad (CDJA)
  • Lid Mediadriehoek

Mail: voorzitter@cdja.nl

Arjan Boot

Secretaris

Hij houdt zich bezig met:

  • Secretariaat
  • Statuten en Huishoudelijk Reglement
  • Inventaris en webwinkel
  • Algemene Ledenvergadering
  • Commissie van Beroep
  • Redactiecommissie
  • Archiefcommissie
  • Lid Communicatiedriehoek

Mail: secretaris@cdja.nl

Maaike Oosterhof

Penningmeester

Zij houdt zich bezig met:

  • Begroting en jaarrekening
  • Accountantscontrole
  • Afhandeling declaraties
  • Vrienden van het CDJA
  • Financecommissie
  • Auditcommissie

Mail: penningmeester@cdja.nl

Sebastiaan Lemmens

Landelijk bestuurslid Politiek & Voorlichting

Hij houdt zich bezig met:

  • Politiek programma
  • Werkgroepen
  • Persvoorlichting
  • Politieke Commissie
  • Lid Mediadriehoek

Mail: s.lemmens@cdja.nl

Telefoon: +31 6 11 10 46 44

Suzanna Broekhuizen

Landelijk bestuurslid Activiteiten & Organisatie

Zij houdt zich bezig met:

  • Organisatie landelijke activiteiten
  • Organisatie congressen
  • Contact lokale afdelingen
  • Organisatiecommissie
  • Sociale mediacommissie
  • Lid Communicatiedriehoek

Mail: s.broekhuizen@cdja.nl

Sjors Verhage

Vicevoorzitter

Landelijk bestuurslid Internationaal & Ontwikkeling

International Secretary

Hij houdt zich bezig met:

  • Eerste aanspreekpunt internationale partners
  • Youth of the European People’s Party (YEPP)
  • Grondslagendocument
  • Training en ontwikkeling leden (HRM)
  • 50/50-project (HRM)
  • Internationale Commissie
  • Vormingscommissie
  • Scoutingscommissie (HRM)

Mail: s.verhage@cdja.nl

Rosalie Korthaus

Landelijk bestuurslid Promotie & Campagne

Zij houdt zich bezig met:

  • Ledenwerving
  • Permanente campagne
  • Campagneleider verkiezingscampagnes
  • Merchandiseontwikkeling
  • Sociale mediacommissie
  • Lid Communicatiedriehoek
  • Lid Mediadriehoek

Mail: r.korthaus@cdja.nl

Item toegevoegd aan winkelwagen.
0 items -  0,00