Westfriesland

Per 15 mei 2019 is het kersverse CDJA Westfriesland opgericht. Wij zijn een enthousiaste groep jongeren uit Westfriesland die ons inzetten om de politiek dichter bij de jongeren te krijgen. Dit doen wij door het geven van gezellige politieke borrels, goed contact met onze moederpartij en door actief langs te gaan op plekken waar we jongeren kunnen bereiken. We kunnen jouw mening en hulp goed gebruiken. De politiek is vaak veel dichterbij dan je denkt!

Klinkt interessant? Neem een kijkje op onze facebook- of instagrampagina of neem contact met ons op via westfriesland@cdja.nl.

Voorzitter
Marina van Eijk
md_vaneijk@hotmail.com

Secretaris
Rob Brandhoff
rob.brandhoff@quicknet.nl

Penningmeester
Franka Boon
franka_boon@hotmail.com

Bestuurslid algemeen
Rick Nooij
rick.nooij@me.com

Bestuurslid algemeen
Wessel Groot
wessel93@live.nl

Bestuurslid algemeen
Rick van der Gulik
r.vandergulik@hotmail.com

Error occured while retrieving the facebook feed

Afdelingsnieuws

Handhaving Groningse studentenhuishoudens

Open brief aan de gemeenteraad en het college vanBurgemeester en wethouders van de gemeente Groningen  Eventuele reacties naar: voorzitter@cdjagroningen.nlGroningen, 11 april 2020 Betreft: Handhaving Groningse studentenhuishoudens.   Geacht college,  Om te beginnen... read more →

Bestuursleden gezocht!

Vrijdag 1 november vindt de ALV van CDJA Overijssel plaats. Wegens aflopende termijnen van enkele bestuursleden en het aangekondigde aftreden van de voorzitter zijn er vacatures. Tijd om je aan... read more →

Meet & Greet: local politics

Met wie ga jij in gesprek over die losse stoeptegel in jouw straat? Over de busroutes in de wijk? Of het nieuwste festival in de stad? Ontdek hoe de lokale... read more →